VoIP Drupal (6.x-1.0-beta8) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Save
th: บันทึก

en: file
th: แฟ้ม

en: configure
th: ตั้งค่า

en: File upload error. Could not move uploaded file.
th: การอัปโหลดไฟล์ผิดพลาด ไม่สามารถย้ายไฟล์

en: The selected file %name could not be uploaded.
th: ไม่สามารถอัพโหลดไฟล์ %name ที่เลือกได้

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
th: อัปโหลดผิดพลาด ไม่สามารถย้ายไฟล์ %file ไปยังปลายทาง %destination
