VoIP Drupal (6.x-1.0-beta9) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: file
bs: datoteka

en: configure
bs: podesi

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bs: Greška prilikom uploada. Nije bilo moguće premjestiti fajl.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bs: Greška kod slanja. Nije bilo moguće premjestiti poslati fajl %file na destinaciju %destination.
