VoIP Drupal (6.x-1.0-beta9) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Tajuk

en: user
id: pengguna

en: delete
id: padam

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Lalai

en: file
id: fail

en: configure
id: konfigurasikan

en: Anonymous
id: Tanpa nama

en: File upload error. Could not move uploaded file.
id: Ralat muat naik fail. Fail yang dimuat naik tidak dapat dialihkan.

en: The selected file %name could not be uploaded.
id: Fail yang telah dipilih %name tidak dapat dimuat naik.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
id: Ralat muat naik. Gagal memindah fail yang dimuat naik %file ke destinasi %destination.
