VoIP Extension (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Module
be: Модуль

en: Script
be: Скрыпт
