VoIP Extension (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Module
hu: Modul

en: This directory is currently empty.
hu: Ez a könyvtár pillanatnyilag üres.

en: Module Id
hu: Modul azonosítója

en: Extension type
hu: Kiterjesztés típusa
