VoIP Extension (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Module
pl: Moduł

en: Script
pl: Skrypt
