VoIP Extension (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Module
uk: Модуль

en: Script
uk: Сценарій
