VoIP Extension (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Module
es: Módulo

en: Script
es: Guión

en: Text description of the extension, if set.
es: Descripción de la extension, si esta añadida.
