VoIP Number Field (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Country
es: País

en: Mobile
es: Móvil

en: Allow all
es: Permitir todo

en: Fax number
es: Número de fax

en: Phone number
es: Número de teléfono
