VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: configure
ar: ضبط
