VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: configure
cs: nastavení

en: Button text
cs: Text tlačítka
