VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: configure
cy: ffurfweddu
