VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Number of blocks
da: Antal blokke

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: configure
da: indstil

en: Button text
da: Knaptekst
