VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Number of blocks
es: Número de bloques

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: configure
es: configurar

en: Button text
es: Texto del botón
