VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Number of blocks
fr: Nombre de blocs

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: configure
fr: configurer

en: Button text
fr: Texte du bouton
