VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: configure
gl: configurar

en: Button text
gl: Texto do botón
