VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Number of blocks
hi: खंडो की संख्या

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: configure
hi: विन्यास करें
