VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: configure
id: konfigurasi
