VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: configure
oc: configurar

en: Button text
oc: Tèxte del boton
