VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Number of blocks
ru: Количество блоков

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: configure
ru: настроить

en: Button text
ru: Текст на кнопке
