VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: configure
am: ውቀር
