VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: configure
be: змяніць настройкі
