VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: configure
fi: Muokkaa

en: Button text
fi: Painiketeksti
