VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: configure
he: הגדרות
