VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: configure
hr: prilagodi
