VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: configure
is: stilla
