VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: configure
jv: konfigurasi
