VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: configure
kk: баптау
