VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
