VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: configure
nn: konfigurer
