VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: configure
ro: configurează
