VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: configure
sl: nastavi
