VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: configure
vi: cấu hình
