VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: configure
ast: configurar
