VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
