VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: configure
eo: agordu
