VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: configure
et: seadista

en: Button text
et: Nupu tekst
