VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Number of blocks
ja: ブロック数

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: configure
ja: 設定

en: Button text
ja: ボタンのテキスト
