VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: configure
ku: سازبکە
