VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: configure
lt: konfiguruoti
