VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: configure
mn: тохируулах
