VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर
