VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: configure
sq: konfigurimi
