VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
