VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: configure
tr: yapılandır

en: Button text
tr: Buton metni
