VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: configure
uk: налаштувати

en: Button text
uk: Текст кнопки
