VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Number of blocks
de: Anzahl an Blöcken

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: configure
de: Konfigurieren

en: Button text
de: Button-Text
