VoIP Phone (6.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: configure
fa: پیکربندی
