VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: configure
lv: konfigurēt

en: Button text
lv: Pogas teksts
