VoIP Phone (6.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Number of blocks
ta: தொகுதிகள் எண்ணிக்கை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: configure
ta: முறையமை
